Atelier

POP Studio Atelier
Budova YMCA - Karpatská 3089/2
+421 907 430 961
atelier@popstudio.sk
POP Studio Atelier
  • Peter Bolemant
  • Viktor Cicko
  • Miro Gerbel
  • Lenka Imrichová
  • Nicole Lieskovská
  • Braňo Vincze
  • Jožo Závodník
  • ZOOT

Who we are?

POP Studio

Je mladé kreatívne štúdio, ktoré vzniklo v roku 2012 avšak každý z jeho zakladajúcich členov vo svojej oblasti pracuje už od nepamäti. Snaží sa oživiť svet originalitou, kreativitou a prinášaním nových prístupov v kombinácií s tou najlepšou kvalitou výstupu a mladícko (ne)zodpovedným prístupom. S ľahkosťou sa nebojí zájsť do oblastí, ktoré sú tabu ale zároveň neuráža bežných ľudí a snaží sa im život spestriť, ponúknuť úsmev a myšlienku, pretože verí, že len tak majú veci zmysel. Vyrába veci pomalé aj rýchle, veselé aj smutné, farebné aj čiernobiele ale vždy vytvorené s chuťou a prepracované do posledného detailu...

Miro Vích

Miro je minimálne rovnako veľký miestami menší ale o to väčší a teplejší v chlade za studena teplý neznámy svetoznámy direktor a kameramuž.

Peťo Bolemant

Peťo v pascali dvakrát naprogramoval Hello world!, je to rebel a preto uvažuje o zavedení dvojky do binárneho kódu, pričom by sa delilo so zvyškom väčším ako deväť. Deväť je číslica odvodená od slova devä (žiena) čo nám prezrádza, že Peťo je chlap.

Viktor Cicko

Viktor strihá video, ktoré točí alebo točí video, ktoré strihá. Prvý a posledný krát sa so strihom zoznámil v salóne majstra Pavla a ako správny strihač sa počas strihu nestrihá pretože sa bojí zlomenia gélových nechtov na nohách.

Jožo Závodník

Jozef ako prvý splnil 5 ročný plán zmeny kontrastu a jasu v malování. Raz z plastelíny vytvoril tvary, za ktoré bol odsúdený konštruktivistickým súdom socialistického realizmu. Jeho tvary sa dostali do rúk umelca, ktorý sa nimi inšpiroval v architektúre a neskôr sa stal známy ako Gaudí.

Creative digital studio

C

o

n

t

a

c

t

Napíšte nám
bez zaváhania!
Do not hesitate
to write us!

POP Studio

www.popstudio.sk
hello@popstudio.sk

+421 907 430 961
+421 905 337 281

Mgr. Peter Bolemant
Viktor Cicko
Jozef Závodník
Neváhaj nás po
ovať
design
photo
video
web